Preloader

Pagrindinis puslapis – Partnerių programa

„Altasil“ partnerių programa

Prisijunkite prie „Altasil“ partnerių programos ir lengvai uždirbkite pinigų internetu. Mūsų partnerių programa suteikia Jums galimybę užsidirbti pinigų visiškai nemokamai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai registracija ir mes padėsime Jums su visa kita. „Altasil“ suteiks jums URL adresą, daugybę populiariausių reklaminių antraščių – tiesiog išsirinkite tai, kas geriausiai tinka Jūsų svetainei ir pradėkite uždirbti pinigus naudodamiesi partnerių programa.

Dideli komisiniai

Viskas, ką Jūsų nurodytas klientas sumoka mums – mes tuo dalijamės su jumis! Mes siūlome komisinius iki 30% nuo Jūsų inicijuotų pardavimų. Uždirbsite pinigus internetu reklamuodami produktą, kurį naudojate Jūs ir tūkstančiai kitų.

Uždirbkite pinigus su savo internetine svetaine

Tapimas „Altasil“ partneriu yra geriausias būdas užsidirbti pinigų internetu. Jei jau turite svetainę, viskas, ką jums reikia padaryti, yra įdėti į ją reklaminius skydelius ir užsidirbti pinigus nukreipiant pirkėjus į „Altasil“ svetainę.
Taip pat , geromis salygomis,kviečiame bendradarbiauti parduotuves ir fizinius asmenis,nes pagal partnerių programą gaunate pajamas nuo pirmos per jus parduotos pakuotės.

Prisijunkite prie „Altasil“ partnerių programos ir uždirbkite papildomas pajamas tiesiog dabar!

Tapk partneriu.
Užsiregistruok mūsų
Partnerių programoje.


Prašome pažymėti, kad gautume Jūsų naujienlaiškį

Close

Prisijungti