Pristatymo taisyklės

Galimi pristatymo būdai Lietuvoje

„Omniva“ arba „LP Express“ siuntų terminaluose (paštomatuose) savo mieste.

  • Pasirinkus šį pristatymo būdą būsite informuoti SMS žinute, kuomet prekė pasieks jūsų pasirinktą terminalą. Joje rasite ir informaciją, kaip ir kur atsiimti siuntą. Privalumas – nereikia derintis ir laukti kurjerio – prekes iš terminalo galite pasiimti Jums patogiu metu. Prekei pasiekus terminalą – informuojame SMS žinute bei el. paštu (pranešamas PIN kodas, kurį suvedus atsidaro dežutė su preke) Už prekę galite sumokėti kortele, prekės atsiėmimo metu.

Prekės įprastai pristatomos per 1 darbo dieną.
Lietuvos paštu (registruota siunta) – užsakytas prekes išsiunčiame registruota, pirmenybine siunta.
Šiuo būdu išsiųsti siuntiniai yra pristatomi per 1–3 darbo dienas į Jūsų namus arba artimiausią pašto skyrių.

Kurjeriu – prekės pristatomos tiesiogiai į Jūsų namus, biurą ar kitu jūsų nurodytu adresu per 1–2 darbo dienas.
Kurjeris, prieš pristatydamas prekes, Jums paskambins ir suderins patogiausią laiką bei vietą. Už prekes kurjeriui galite sumokėti bankine kortele arba grynaisiais pinigais,prekės atsiėmimo metu.
(Pasirinkę šį pristatymo būdą, būtinai nurodykite tikslų savo kontaktinį telefono numerį).

Prekių siuntimas į kitas valstybes

Tarptautiniu oro paštu – pasirinkus siuntimą į kitas valstybes. Įprastai siuntimas užtrunka apie 3–9 darbo dienas į Europos Sąjungos šalis bei 7–14 darbo dienų į visas kitas valstybes nuo apmokėjimo dienos.

Konfidencialumas

Jūsų užsakytos prekės siunčiamos konfidencialioje, tvirtoje, nepermatomoje pakuotėje – specialioje dėžutėje, kad būtų užtikrintas Jūsų konfidencialumas bei prekės nebūtų pažeistos. Siuntėjo laukelyje nurodomi tik privataus asmens duomenys, be logotipų ar reklamų, todėl siuntinys atrodo įprastai ir neįmanoma sužinoti, kas yra siuntinio viduje, kol dėžė neatidaroma.

3+ PAKUOTĖS – PO 20€/KIEKVIENA