Efektyvus ir natūralus
produktas

Pagamintas iš ekologiškai švarių ingredientų

Altasil istorija

Įdėja sukurti ekologišką ir švarų augalinį produktą, skirtą vyrų sveikatai kilo 2008 m. Tačiau prireikė net 9 metų kol „Altasil“ pasiekė pirkėją. Kodėl tiek laiko užtruko? Tarptautiniams bandymams, kurių metu buvo rinktasi tarp aktyvių ingredientų iš žolelių ir ieškomi tik tinkami tarpusavyje derantys ingredientai, tam prireikė beveik 10 metų. Fitoterapijos mokslininkai, dirbantys su urologais, kartu kūrė unikalią vyrų sveikatos formulę, dabar žinomą kaip Altasil.

Visi augalai renkami Altajaus kalnuose, ekologiškai švariose ir neužterštose vietose. Altasil sudėtis yra unikali, kadangi žolelės sustiprina viena kitos poveikį. Be natūralių žolelių, įmaišomi ir Altajaus šiaurės elnio pantų ekstraktas, nes, kaip žinoma, jis turi tonizuojantį, gonadotropinį, imunitetą stimuliuojantį ir atstatomąjį poveikį ir buvo vartojamas nuo seniausių laikų siekiant sustiprinti vyrų seksualinę galią.

Gaminant „Altasil“, yra laikomasi itin griežtų apribojimų , kurie nustato preparato sudėtinių medžiagų rinkimą, jų laikymą ,paruošimą gamybai ir tolimesnį gamybos ciklą. Altasil gaminamas ES griežtai kontroliuojant procesą ir laikantis GMP standartų.

Visi ingredientai yra renkami Altajaus kalnuose, ekologiškai švariose ir neužterštose vietose. Altasil sudėtis yra unikali, nes žolelės sustiprina viena kitos poveikį.

was eau
altasil istorija

3+ PAKUOTĖS – PO 20€/KIEKVIENA