Ingredientai

Altasil yra novatoriškas produktas vyrų prostatai, potencijai, pajėgumui.

Aktyvus ingredientas: glikozidas sinigrinas.

Jis stimuliuoja libido, vyrų potenciją ir turi priešuždegiminį poveikį.
Paprastai naudojamas tradicinėje Altajaus kalnų medicinoje, siekiant pagerinti vyrų lytinę funkciją. Sėklos naudojamos kaip lytinio potraukio skatinimo priemonė ir kaip vyrų potencijos stimuliatorius. Dėl priešuždegiminio poveikio Thlaspi arvense yra aktyviai naudojama prostatito gydymui.

Veiklioji medžiaga: Arbutinas.

Jis turi ryškų priešuždegiminį ir antiseptinį poveikį.
Jis slopina daugumos mikroorganizmų, palaikančių prostatos uždegimą, augimą. Liaudies medicinoje „Storialapė bergenija“ nuo seno buvo naudojama norint normalizuoti šlapinimąsi sergant šlapimo sistemos ligomis ir prostatitu.

Veikliosios medžiagos: saponinai, flavonoidai, mangiferinas, amino rūgštys, mikroelementai, įskaitant seleną, daugybė polisacharidų, vitaminas C.
„Hedy sarum negleticum“ padidina fizinę ištvermę stresui.
Mangiferinas rodo ryškų antivirusinį aktyvumą. Naudojamas padidinant vyrų seksualinį aktyvumą, greitą atsigavimą tarp pakartotinių lytinių santykių. Gerina potenciją ir normalizuoja šlapinimąsi.

Veikliosios medžiagos: ecdistenas ir inulinas.

Ecdistenas yra natūralus steroidų struktūros junginys. Jis turi androgeninį poveikį ir suaktyvina lytinių liaukų funkciją. Tradiciškai naudojamas Altajaus liaudies medicinoje libido padidinimui, potencijai pagerinti, vyrų ištvermei lytinių santykių metu sustiprinti, kauliniam audiniui sustiprinti.

Veikliosios medžiagos: salidrozidas, antraglikozidai, taninai.

Medžiagos padeda sumažinti nuovargį, padidina ištvermę, stimuliuoja lytinių liaukų sekrecinę funkciją.
Rhodiola turi antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį. Altajaus liaudies medicinoje šis augalas rekomenduojamas vyrų seksualiniams sutrikimams gydyti, esant impotencijai, lytinio potraukio praradimui. Dažnai naudojamas kaip natūralus prostatito antiseptikas.

Veikliosios medžiagos: homoarbutinas, sitosterolis, hiperinas, taninai.

Šios medžiagos turi diuretinį , priešuždegiminį, dezinfekuojantį poveikį.
Liaudies medicinoje dažnai naudojamas sergant šlapimo sistemos ligomis ir prostatitu.

Iš 22 gamtoje esančių amino rūgščių, pantai jų turi 18. Tai, taip pat cinko ir kitų mikroelementų šaltinis vyrų organizmui.
Jie turi tonizuojantį, gonadotropinį, imunostimuliuojantį, atkuriamąjį poveikį.

Jis ilgą laiką buvo laikomas natūraliu energetiniu, galingu afrodiziaku ir priemone, gerinančia potenciją. Tradiciškai naudojamas gerinti vyrų sveikatą.

3+ PAKUOTĖS – PO 20€/KIEKVIENA