Instrukcija

Altasil yra novatoriškas produktas vyrams, kurio sudėtyje esantys vaistiniai augalai turi lytinę funkciją stiprinantį poveikį.
Altasil sudėtyje esančios žolelės komponentai padeda padidinti vyrų seksualinį aktyvumą, stiprumą ir atkurti reprodukcinę sistemą.
Altasil rekomenduojama vartoti vyrams, norint išvengti prostatos ligų. Jame esančios medžiagos naudojamos lėtinių urogenitalinės sistemos ligų, tokių kaip prostatitas, uretritas, prostatos adenomos gydymui.
Altasil sudėtis yra pagrįsta retų gydomųjų Altajaus augalų ekstraktų ir Šiaurės elnių (pantų) ragų kompozicija.
Visi Altasil komponentai auga ir yra renkami ekologiškai švariuose regionuose ir šimtmečius buvo naudojami tradicinėje ir liaudies medicinoje, siekiant atkurti vyrų lytinį pajėgumą.
Altasil garsėja pažangia gamybos technologija, įskaitant nanodalelių granuliavimą ir kapsulių sodrinimą augalų ekstraktais. Šis lūžio metodas leidžia išsaugoti ir sustiprinti visas augalų ekstraktų terapines savybes.

Altasil komponentų proporcijos dalys yra tiksliai suskaičiuotos ir aktyviosios dalys sustiprina viena kitos poveikį.

Sudėtis:
Dirvinės čiužutės lapų milteliai (Thlaspi arvense).
Aktyvus ingredientas: glikozidas sinigrinas.
Jis stimuliuoja libido, vyrų potenciją ir turi priešuždegiminį poveikį.
Paprastai naudojamas tradicinėje Altajaus kalnų medicinoje, siekiant pagerinti vyrų lytinę funkciją. Sėklos naudojamos kaip lytinio potraukio skatinimo priemonė ir kaip vyrų potencijos stimuliatorius. Dėl priešuždegiminio poveikio Thlaspi arvense yra aktyviai naudojama prostatito gydymui.

Raudonojo kirvenio šaknų milteliai (Hedysarium negleticum).
Veikliosios medžiagos: saponinai, flavonoidai, mangiferinas, amino rūgštys, mikroelementai, įskaitant seleną, daugybė polisacharidų, vitaminas C.
„Hedysarum negleticum“ padidina fizinį atsparumą stresui.
Mangiferinas rodo ryškų antivirusinį aktyvumą. Naudojamas padidinant vyrų seksualinį aktyvumą, greitą atsigavimą tarp pakartotinių lytinių santykių. Gerina potenciją ir normalizuoja šlapinimąsi.

Skėtinės marenikės žolės milteliai (Chimaphila umbellata).
Veikliosios medžiagos: homoarbutinas, sitosterolis, hiperinas, taninai.
Šios medžiagos turi diuretinį , priešuždegiminį, dezinfekuojantį poveikį.
Liaudies medicinoje dažnai naudojamas sergant šlapimo sistemos ligomis ir prostatitu.

Rausvosios rodiolės šaknų milteliai (Rhodiola rosea).
Veikliosios medžiagos: salidrozidas, antraglikozidai, taninai.
Medžiagos padeda sumažinti nuovargį, padidina ištvermę, stimuliuoja lytinių liaukų sekrecinę funkciją.
Rhodiola turi antibakterinį ir priešuždegiminį poveikį. Altajaus liaudies medicinoje šis augalas rekomenduojamas vyrų seksualiniams sutrikimams gydyti, esant impotencijai, lytinio potraukio praradimui. Dažnai naudojamas kaip natūralus prostatito antiseptikas.

Paprastojo sparvio šaknų milteliai (Stemmacantha carthamoides).
Veikliosios medžiagos: ecdistenas ir inulinas.
Ecdistenas yra natūralus steroidų struktūros junginys. Jis turi androgeninį poveikį ir suaktyvina lytinių liaukų funkciją. Tradiciškai naudojamas Altajaus liaudies medicinoje libido padidinimui, potencijai pagerinti, vyrų ištvermei lytinių santykių metu sustiprinti, kaulinio audinio atstatymui.

Storialapės bergenijos lapų milteliai ( Bergenia lcrassifolia).
Veiklioji medžiaga: Arbutinas.
Jis turi ryškų priešuždegiminį ir antiseptinį poveikį.
Slopina daugumos mikroorganizmų, palaikančių prostatos uždegimą, augimą. Liaudies medicinoje. Storialapė bergenija nuo seno buvo naudojama norint normalizuoti šlapinimąsi sergant šlapimo sistemos ligomis ir prostatitu.

Šiaurės elnio ragų milteliai ,pantai (Cervus elaphus)
Šiaures elnio ragai (pantai ) savo sudėtyje turi 18 aminorūgščių iš 22 randamų gamtoje. Be to, tai yra natūralus cinko ir kitų mikroelementų šaltinis vyrams. Cinkas ir mikroelementai yra būtini vyriškų lytinių hormonų sintezei ir palaiko natūralų testosterono lygį vyro organizme.
Jie suteikia imunitetą prostatos liaukoje, padeda atsikratyti infekcijų ir pagerina spermos kokybę.

Veikliosios medžiagos turi hipotenzinį, tonizuojantį poveikį, stimuliuoja imuninę sistemą ir taip pat sustiprina vyro seksualines galimybes.
Dėl šios priežasties šiaurės elnio (pantai) ragų milteliai nuo seno buvo laikomos natūraliu energetiniu gėrimu ir galingu afrodiziaku, siekiant sustiprinti vyrų potenciją.

Informacija pacientams: vartokite vieną kapsulę 2 kartus per dieną po valgio , vartojimo trukmė nuo 1 iki 6 mėnesių. Jei reikia, kursą galima pakartoti. Pagal poreikį jį galima vartoti 2 kapsules 2 valandas prieš numatomą lytinį aktą.

Prieš naudojant rekomenduojama pasitarti su gydytoju.

 

Kontraindikacijos

Asmeninis organizmo netoleravimas ,,Altasil,, maisto papildų komponentams.

3+ PAKUOTĖS – PO 20€/KIEKVIENA