Preloader

Pagrindinis puslapis – Atsiliepimai

Atsiliepimai

Vaidas, Vilnius

Prieš kelis metus susidūriau su potencijos susilpnėjimo problema.Suprantu ,kad tai įtakoja amžius,man jau virš keturiasdešimt metų,bet širdyje vistiek jaunas.Lytinio akto metu susijaudindavau ,bet varpa nebebuvo tokia kieta ,kaip seniau.Laiks nuo laiko pabandydavau įvairias reklamuojamas priemones potencijai stiprinti.Karta pavartojau ,, Altasil ,, .Rezultatas geresnis negu tikejausi.Pirmiausia atsikračiau psichologinio jaudulio,nes po pirmų glamonių su savo moterim jau buvo rezultatas,standi ir kieta varpa kaip jaunysteje . .O toliau jau nepasakosiu,nes tai reikia daryti,o ne čia girtis.Man užtenka,kad mane mano moteris pagyrė ir ne vieną kartą ! O aš, po moters, pliusa dedu ,,Altasil,,

Komentuok
Sarune, 35 metai,
Sveiki , radau „Altasil“ vyro stalčiuje . Aš žinojau, kad jis kažką naudoja, nes mūsų lytinis gyvenimas staiga pagerėjo !! Aš tik noriu pasakyti ačiū už šias kapsules . Patariau savo vyrui užsisakyti dar keletą :)) Ačiū!
Komentuok
Anoniminis
Sveiki ! Na, ką aš galiu pasakyti … Objektyviai kalbant, šis vaistas veikia. Vakar viskas vyko super ir man vėl norėjosi ryte. Aš vartoju nuo penktadienio vakaro. Per šias dvi dienas išgėriau 5 kapsules, nes jaučiu, kaip tai veikia. Visiškai skirtingi pojūčiai. Aš ir toliau vartosiu. Ačiū!
Komentuok
Mindaugas, 39 metai,
Viskas puikiai,rekomenduoju!
Komentuok
Administracija
Ačiū už Jūsų atsiliepimus. Dėkojame urologui už teisingą rekomendaciją.
Parašykite savo atsiliepimą

BŪK LAIMINGAS

Likite stiprūs,

bet kuriame amžiuje

60 kapsulių

PIRKTI

Close

Prisijungti